Kino domowe PIONEER VSX-534B + TAGA TAV606 Czarny, VSX534B/TAV606 CZARN Ocena produktu:

od 2649,99 PLN

  • Producent: PIONEER
  • Kategoria: Zestawy kina domowego
Oferty (2)
Opis produktu

Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko obfita przyjemność,także oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom i brzmieniu stereo, które gwarantuje 5 kolumn TAGA TAV-606 oraz amplituner Pioneer VSX-534B.

atrakcyjne dźwięki i obrazy Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak korzystny, przestrzenny dźwięk. Pokaźniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu zagwarantuje szybszy i bardziej dokładny ruch membrany, co ma wpływ na to, iż dźwięk jest bardziej lekki.

A i niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z dużymi magnesami wywołują, że system jest bardziej dynamiczny, skrupulatny i czuły. Inteligentny system konfiguracji dźwięku teraz ustawienia dźwięku zostaną dopasowane do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza.

dzięki czemu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć idealny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. Amplituner sercem domowego centrum rozrywki Amplituner to serce Twojego domowego centrum rozrywki.

Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn. Nowy design amplitunera Pioneer VSX-534B upraszcza instalację, ponieważ jest o 12% węższy. Ma wskaźnik jakości obrazu 4K, przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika) i Bluetooth na przednim panelu i wbudowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność.

Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych. Elegancja w Twoim domu nowe wysmakowane pokrywy są nieelastyczniejsze i pozostają neutralne na wibracje i koloryzacje dźwięku. Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych i w kolumnach centralnej i surround.

Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Głębokiobudowy kolumn niezwykle pasuje do postępowych pomieszczeń, na dodatek ożywiając wnętrze. Samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję automatycznego wyłączania, co jest bardzo poręczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem.

Możesz na dodatek ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki temu oszczędzisz energię. Dodatkowe informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą w dodatku pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 5.1....

Podobne produkty w kategorii Zestawy kina domowego