Samsung Galaxy A50 Ocena produktu:

od 1040,96 PLN

oszczędzasz do 34%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 6.4 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 2340 x 1080
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Aparat przedni: 25 Mpx
 • Komunikacja: WiFi, LTE, 3G, NFC
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 4000 mAh
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (4)
Opis produktu

Smartfon Galaxy A50 Dual SIM 4/128GB Enterprise Edition Czarny, następca modelu SM-A505FZKSXEO

Samsung Galaxy Enterprise Edition zapewni Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz do pracy.

 • Ochrona klasy militarnej Knox
 • realna personalizaja urządzenia jeszcze przed jego rozpakowaniem
 • Możliwość kontrolowania aktualizacji oprogramowania sprzętowego i wersji OS
 • Regularne przystępności aktualizacji oprogramowania
 • Łatwe zarządzanie Możesz kontrolować wersję systemu operacyjnego swego urządzenia dzięki rozwiązaniu E-FOTA (Enterprise Firmware-Over-The-Air).

Dwuletni proces życia*
Zapewnienie spójności floty może być trudne, jeśli w firmie nie obowiązuje jednolity proces wykorzystywania maszyn, przez co niektóre z nich mogą już być niedostępne. Dlatego dobrze wiedzieć, że wszystkie urządzenia z edycji biznesowej Samsung Galaxy posiadają dwuletni proces życia*, a biznesowe wsparcie technologiczne służy pomocą, gdy tylko tego potrzebujesz.
* Informacja o dwuletnim cyklu życia pochodzi z oświadczenia globalnego. W sytuacji minimalnej liczby sprzętów przystępność może się różnić.

wyświetlacz, na którym zobaczysz więcej

Bądź bliżej tego, co dla Ciebie ważne, za sprawą 6,4-calowego wyświetlacza Infinity-U Galaxy A50, który rozciąga się od brzegu do brzegu urządzenia, tworząc niemal bezramkowy telefon. Dzięki rozdzielczości FHD+ i kolorom ekranu sAMOLED możesz zatopić się w ulubionych vlogach i transmisjach na żywo.
**wyświetlacz Infinity: niemal bezramkowy, w pełni szklany przedni ekran rozciągający się od brzegu do brzegu.
***wyświetlacz mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i otwór na obiektyw aparatu.

świetny projekt w niezwykłych kolorach
Galaxy A50 to czysta estetyka z najwyższej półki. Czy wybierzesz progresywną biel lub czerń, czy efektowny koral bądź błękit, smukły korpus urządzenia doskonale skonsoliduje się do Twojej rąk. Tył wyprodukowany z glasstic 3D i skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie powodują, że możesz radować się gładkim, opływowym kształtem z każdej strony.

Potrójny aparat, który uchwyci cenne chwile
Galaxy A50 zaopatrzono w ultra szerokokątny aparat o 123-stopniowym polu widzenia analogicznym do tego, jakie ma ludzkie oko, aparat 25 MP (F1,7), dzięki któremu poprzez całą dobę możesz robić jasne i wyraźne zdjęcia, jak ponadto aparat głębi 5 MP,przypasować głębię ostrości.

Trzy sposoby rejestrowania
Masz do dyspozycji aż trzy aparaty, którymi uchwycisz wszystko, co dzieje się wokół. Zmieść w kadrze więcej i rejestruj chwile w przeróżnym oświetleniu. Zdjęcia robione w dzień pozostaną wyraziste, a te robione w nocy zachowają ostrość detali. Bawiąc się rozmyciem, możesz również sprawić, że fotografowane obiekty będą lepiej odcinać się od tła.

znakomite ujęcia dzięki optymalizatorowi scenerii

wystarczy jedno ujęcie. Czy robisz zdjęcie jedzenia, swego pupila, czy innych ulubionych rzeczy, funkcja Scene Optimizer rozpoznaje scenę i ulepsza ją przy użyciu nienaturalnej inteligencji. Uzyskasz w ten sposób adekwatny poziom jasności, nasycenia i nie tylko, żeby rejestrować rzeczywistość precyzyjnie tak, jak chcesz ją zapamiętać.

Flaw Detection (wykrywanie wad) sposobem na ulepszenie zdjęć
Wykrywanie wad wyłapuje mrugnięcia, rozmycie i podświetlenie od tyłu i sygnalizuje Cię o nich, byś mógł powtórzyć ujęcie. Teraz zrobisz perfekcyjne zdjęcie w optymalnej chwili.

Pokaż się z najkorzystniejszej strony

Selfie z definicji posiadają wyglądać prawidłowo. Przedni aparat 25 MP zapewnia wyraziste fotografie w dzień oraz zapewnia ostre zdjęcia nocne. Możesz więc robić perfekcyjne selfie przez całą dobę. Jeszcze tylko selfie focus, który sprawi, że będziesz w centrum uwagi, ponieważ delikatnie rozmyje tło, i gotowe!

Niech Twoja osobowość rozbłyśnie
teraz masz jeszcze więcej sposobów na wyrażenie siebie. Twórz i personalizuj AR emoji, a następnie wysyłaj je przyjaciołom, by pokazać im, co czujesz. Baw się też naklejkami AR, filtrami i znaczkami, wytwarzając zabawne zdjęcia.

Twój odcisk palca staje się kluczem

Galaxy A50 zaopatrzono w technologicznie zaawansowane uwierzytelnienie biometryczne. Skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie rozpoznaje Twój oryginalny odcisk palca, więc tylko Ty możesz jednym ruchem odblokować telefon.
*Jeżeli używasz foli chroniącej ekran, upewnij się,zezwala na ona działanie czytnika linii papilarnych umieszczonego na ekranie.

Bateria, która daje Ci moc

Życie codzienne wymaga telefonu, który się nie rozładuje. Bateria o mocy 4000 mAh zapewnia mu energię poprzez cały dzień, byś mógł korzystać ze streamingu, udostępniać treści i grać. A jeśli nieco przesadzisz, starczy, że użyjesz 15-watowego prędkiego ładowania Galaxy A50.

One UI wszystko w zasięgu kciuka

One UI pomoże Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne. Smartfon i oprogramowanie współdziałają, ukazując treści i funkcje tak, byś szybciej mógł uzyskać do nich dostęp. Włącz tryb nocny,wygodnie korzystać z urządzenia w ciemności. Za sprawą jasnych i instynktownych danych wizualnych obsługa telefonu staje się czystą przyjemnością.

Rozpoznawanie twarzy
teraz możesz natychmiast odblokować telefon starczy, że przytrzymasz go przed twarzą. Technologia rozpoznawania twarzy zapewni dostęp do urządzenia wyłącznie Tobie, aby Twoje prywatne dane nie wpadły w niepowołane ręce.

Mój Sejf

Oferowany poprzez Samsung mój sejf to potężne rozwiązanie, które pozwala na Ci stworzenie prywatnej, zaszyfrowanej przestrzeni do przechowywania treści, takich jak zdjęcia, dokumenty czy pliki z nagraniami głosowymi, pod dopełniającą powłoką zabezpieczeń.
*dostępność tej usługi może się różnić w zależności od kraju.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe