Pendrive PQI PQI iConnect Mini 64GB iron gray - 6I04-064GR1001 Darmowy odbiór w 19 miastach! (4712876271335)

chwilowy brak towaru

  • Producent: PQI
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs: 3.0

W iPhonach pamięci ubywa szybciej niżeli prądu w baterii, a każde dodatkowe 16GB niemało kosztuje. Jeśli brakuje Ci pamięci na świeże filmy, fotografie i zastosowaneczne aplikacje - iConnect Mini to urządzenie, którego potrzebujesz. Zewnętrzna pamięć flash na złączu Lightning zwiększy pojemność iPhona lub iPada choćby o dodatkowe 128GB! na extra filmy, zdjęcia, muzykę i dokumenty, Całą Twoją rozrywkę w postaci filmów i muzyki będziesz mógł odtwarzać bezpośrednio z iConnect Mini. Już nigdy nie będziesz się nudzić!


potrzebujesz prędko więcej pamięci na upgrade systemu albo świeże aplikacje? Nic prostszego! Funkcja One Touch Backup zgra całą zawartość rolki iPhona na iConnect. Jeden klik i wszystkie zdjęcia i filmy lądują na pendrivie.
Specjalny przycisk aplikacji PQiConnect pozwala robić fotografie choćby gdy pamięć iPhona jest pełna i umieszczać je wprost na pamięci flash. Aplikacja wspiera funkcję Apple Touch ID, dlatego wykorzystasz ją do zabezpieczenia Twoich fotografii i filmów zebranych na iConnect za pomocą odcisku palca i odczytu Twoich linii papilarnych.


iConnect mini wyposażony jest w dwa interfejsy: Lightning i USB 3.0, wymiana danych między iUrządzeniami a komputerem nigdy nie była prostsza ani szybsza. Szybkość zapisu na złączu Lightning to 15Mbps, na złączu USB 3.0 to 20Mbps.


Dzięki patentom posiadanym poprzez producenta PQI, iConnect Mini - jest niezmiernie drobny i bije na głowę pamięci konkurentów nie tylko w wielkości lecz i prędkości. Produkowany z piaskowanego aluminium przystępny jest w 3 kolorach: Rose Gold, Gold oraz Metallic Gray. Producent, stosując najmniejsze z przystępnych złącz Lightning, zadbałużytkowanie iConnect nie wiązało się koniecznością zdejmowania etui. Do zestawu dołożono tradycyjną, na bogato tworzoną smyczkę, która pomoże Ci nie zgubić iConnect i zepnie go z twoim iPhonem.


Aplikacja PQiConnect oprócz wspominanych już funkcji: One Touch Backup, zapamiętywania fotografii bezpośrednio na pamięci pendriva, oraz funkcji zabezpieczania plików, zaopatrzona jest w manager plików porządkujący zawartość pamięci. I na koniec jakże widoczne - dopełniające 64GB na pamięci flash - jest tańsze dodatkowe 64GB na twoim iPhonie. Masz więcej za mniej!

Podobne produkty w kategorii PenDrive