Pamięć SANDISK Ultra Dual Drive 256GB (SDDD3-256G-G46)

chwilowy brak towaru

  • Producent: SanDisk
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 256 GB

Zgodne z większością urządzeń z systemem Android wspierających kanon OTG Pamięć USB SanDisk ® Ultra Dual Drive m3.0 jest zgodna ze smartfonami i tabletami z systemem Android™ wspierającymi kanon USB OTG (On-The-Go) 1.

Zwolnij pamięć swego smartfonu i tabletu prędkie przenoszenie plików w celu zapewnienia wolnego miejsca na świeże zdjęcia i nagrania video. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć i nagrań wideo automatyczne kopiowanie zdjęć, nagrań wideo i kontaktów na pamięć na urządzeniach z systemem Android™ po podłączeniu.

Dwa złącza: micro-USB i USB 3.0 wykwintna pamięć z dwoma wysuwanymi wtykami micro-USB i USB 3.0 Złącze USB 3.0 proponuje wysoki poziom efektywności i jest wstecznie zgodne z portami USB 2.0. Złącze USB 3.0 o wysokiej sprawności umożliwia osiągnięcie superszybkich prędkości przenoszenia plików – do 150 MB/s Wysoka produktywność złącza USB 3.0 zezwala na przenoszenie pełnometrażowych filmów na pamięć szybciej w sytuacji typowych pamięci USB 2.0 3, do 150 MB/s 4 [32 GB – 256 GB] i do 130 MB/s 4 [16 GB] w sytuacji kopiowania z komputera na pamięć.

Aplikacja przenośna SanDisk Memory Zone do nieskomplikowanego zarządzania plikami przystępna w sklepie Google Play™ aplikacja mobilna SanDisk ® Memory Zone umożliwia jednocześnie przeglądanie, jak i tworzenie kopii zapasowych wszelkich plików zapisanych w pamięci telefonu 2.

pozwala na ona jeszcze samoczynne przenoszenie plików z urządzenia na pamięć w celu zwolnienia miejsca. Wymagane urządzenie wspierające standard OTG. Przejdź na naszą oficjalną stronę, by zapoznać się z listą zgodnych sprzętów.

Wymagane pobranie i instalacja. Na podstawie transferu 1,2 GB pliku video w standardzie MPEG-4 przy użyciu urządzenia głównego zaopatrzonego w gniazdo USB 3.0. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia głównego, atrybutów pliku i innych czynników.

[32 GB – 256 GB] prędkość odczytu z pamięci na komputer do 150 MB/s. [16 GB] prędkość odczytu z pamięci na komputer do 130 MB/s. Szybkość zapisu jest niższa i zależy od pojemności pamięci. Wymagane gniazdo USB 3.0.

W oparciu o testy wewnętrzne; efektywność może zależeć od urządzenia głównego. 1 MB=1 000 000 bajtów. © 2017 Western Digital Corporation albo jej spółki zależne. Wszelkie prawa zastrzeżone. SanDisk i SanDisk Ultra są znakami towarowymi firmy Western Digital Corporation albo jej spółek zależnych, zarejestrowanymi w USA i innych krajach.

Android i Google Play są znakami handlowymi producenta Google Inc. Logo Android prezentujące robota jest reprodukcją lub modyfikacją pracy wytworzonej i udostępnionej poprzez Google zgodnie z warunkami zawartymi w Creative Commons 3.0 Attribution License.

Mac jest znakiem towarowym należącym do Apple Inc. Pozostałe nazwy produktów wymienione w niniejszej publikacji służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych i mogą być znakami handlowymi adekwatnych właścicieli / stosownego właściciela....

Podobne produkty w kategorii PenDrive