Pamięć cruzer glide 128gb (sdcz600-128g-g35) + zamów z dostawą jutro! marki Sandisk Ocena produktu:

od 89,99 PLN

  • Producent: SanDisk
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 128 GB
Oferty (2)
Opis produktu

Dysk Flash USB Cruzer Glide 3.0 to ergonomiczne urządzenie do bezpiecznego przesyłania, przesyłania i tworzenia kopii zapasowych najważniejszych plików. Ten drobny, chowany napęd USB jest wspaniały dla osób potrzebujących komfortowego i mobilnego przechowywania multimediów i innych plików.

Dysk flash USB Cruzer Glide ma progresywną, kompaktową obudowę z jasnoczerwoną i czarną obudową. Złącze USB wsuwa się do obudowy,bronić je przed uszkodzeniem. Pojemność do 128 GB wystarcza,wziąć ze sobą wszystkie swoje ulubione pliki multimedialne na dysk flash USB Cruzer Glide.

Możesz nagrać i przesłać kilka godzin wideo, wszystkie swoje albumy ze zdjęciami, zbiór muzyki i ważne dokumenty. By przesłać pliki na dysk, wystarczy podłączyć dysk do portu USB komputera i przenieść pliki do wybranego folderu.

Ani dopełniające sterowniki, ani specjalne oprogramowanie nie są wymagane i możesz natychmiast rozpocząć przesyłanie lub tworzenie kopii zapasowych plików. Na wszystkich dyskach flash USB Cruzer Glide oprogramowanie SanDisk SecureAccess jest wstępnie nagrywane w celu utworzenia chronionego hasłem folderu dla poufnych plików.

System ochrony hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES....

Podobne produkty w kategorii PenDrive