AUV131-32G-RG FlashDrive 3.0 UV131 32GB Grey

chwilowy brak towaru

  • Producent: A-DATA
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 32 GB
  • Interfejs pamięci: 3.0

Pendrive USB Flash UV131, wytwarzany z chromowo-szarego wykończenia. Dla tych, którzy wymagają wysokiej jakości, ma solidną obudowę ze stopu cynku o opływowej obudowie, która zapewnia najwyższy poziom profesjonalizmu i łatwości stosowania. Dzięki swojej stylistyce i przenośności, UV131 to nie tylko pamięć flash USB, lecz także lubiany dodatek do codziennego życia.

Prosty wygląd

Stylowo wyprodukowana chromowo-szara pokrywa wytworzona z wytrzymałego stopu cynku i otwór na smycz na spojlerze samochodowej. Napęd USB ADATA UV131 łączy najlepsze właściwości wyglądu i trwałości osobistego przechowywania danych.

Trwałe i łatwe w obsłudze

metaliczny materiał ze stopu cynku jest bardziej wytrzymały i wytrzymały w porównaniu z innymi plastikowymi napędami flash. Zabierz wszędzie UV131 USB Flash Drive, by zapewnić trwałe, stylowe i bezproblemowe przechowywanie informacji osobowych!

Otwór na pasek w stylu wyścigowym

Otwór na smycz do bagażnika powoduje, że UV131 jest łatwiejszy do trzymania, przyłączania lub noszenia bezpiecznie na pęku kluczy.

Interfejs USB 3.1 SuperSpeed

ADATA UV131 jest zaopatrzona w najnowszy superszybki interfejs USB 3.1, ale jest także kompatybilna z USB 2.0 dla starszych urządzeń. UV131 zagwarantuje szybki dostęp do informacji w 16 GB, 32 GB i 64 GB objętości.

Podobne produkty w kategorii PenDrive