Adata pendrive uv350 64gb usb3.1 metallic (4710273771168)

chwilowy brak towaru

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs: 3.1

UV350

Pamięć flash UV350 ma prostą, bezzatyczkową konstrukcję, która usuwa problem irytujących zatyczek. Znajdujący się na końcu otwór do zawieszania zagwarantuje pełną mobilność, dzięki możliwości nieskomplikowanego przypięcia do breloczka na klucze lub smyczy. Pamięć ma pojemność od 16 GB do 64 GB i jest wyekwipowana w złącze USB 3.1, zapewniające proste przechowywanie wszystkich plików muzycznych, filmów i fotografii.

fason, elegancja, prostota

błyszcząca powierzchnia pamięci UV350 jest stylowa i wyszukana, a wraz z otworem do zawieszania w profilu ogona, kreuje wyszukaną i jednocześnie dyskretną konstrukcję, nieprzeciętną dla zapracowanych profesjonalistów.

szybki transfer dzięki USB 3.1
zaopatrzona w złącze USB 3.1 pamięć UV350 obsługuje szybkości transmisji do 5 Gb/s, a także technologię Plug and Play i jest wstecznie zgodna z urządzeniami USB 2.0.

Kreatywność bez ograniczeń
Rejestruj filmy 4K i dużo fotografii HD bez wahania! pojemność pamięci sięgająca aż 64 GB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie kreatywne dzieła.

Łatwość przenoszenia
Dzięki bezzatyczkowej konstrukcji niewygoda korzystania z zatyczek i ich irytujące gubienie to już przeszłość. Dodatkowo znajdujący się na końcu urządzenia otwór do zawieszania pozwala na przypięcie do niemal każdego elementu ułatwiającego przenoszenie.

pokaźna zgodność i obsługa Plug and Play

Pamięć UV350 działa ze wszystkimi typami urządzeń, takimi jak komputery, tablety, zestawy stereo, telewizory, samochodowe systemy audio, konsole do gier itp. Zgodność z technologią Plug and Play oznacza natomiast możliwość szybkiego i bezproblemowego przesyłania plików.

Podobne produkty w kategorii PenDrive