Globalo Beltero 60.1 Ocena produktu:

od 499,00 PLN

  • Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 20.5 cm
  • Głębokość: 26 cm
  • Sterowanie: mechaniczne
  • Poziom hałasu: 61 dB
Oferty (4)
Opis produktu

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 26,6 cm, sterowanie push-button, zakres szybkości: 3, efektywność max. 320 m 3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor biały, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Beltero 60.1 White Wielką zaletą okapu Beltero 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna efektywność: 320 m3/h Stal lakierowana na kolor biały Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Beltero w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Beltero możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od skomplikowanej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i komfortowe w obsłudze) umożliwiają sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Beltero ma aż 3 poziomy wydajności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Beltero 60.1 White jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych pokaźniejszych otwartych na inne wnętrza. Bardzo poprawnie sprawdza się w postępowych meblach kuchennych jak i w bardziej tradycyjnych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych kompozycjach.

Materiały: Okap stworzony został ze stali lakierowanej na kolor biały. Prawidłowo wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner WonderClean - dodatkowo przystępny w naszej ofercie.

Podobne produkty w kategorii Okapy