Braun 3010s Ocena produktu:

od 249,00 PLN

oszczędzasz do 35%

  • Producent: Braun
  • Kategoria: Golarki
  • Rodzaj zasilania: akumulatorowe
  • Czas ładowania: 1 h
  • Czas pracy bezprzewodowej: 45 min
  • Kolor: niebieski
Oferty (5)
Opis produktu

Bezlitosna dla zarostu. Łagodna dla skóry. Braun to uwielbiana niemiecka firma, która specjalizuje się w produkowaniu skrupulatnych golarek światowej klasy. Jest uznana na całym świecie za prosty, intuicyjny design i świetną produktywność swych artykułów.

Braun raduje się zaufaniem panów w rozmaitych krajach - to numer 1 na świecie w kategorii golarek foliowych.* Działanie wszystkich golarek Braun jest oparte na prostych, instynktownych pociągnięciach, a zatem nie ma zapotrzebowania dwukrotnego golenia tego samego miejsca, co pomaga zminimalizować podrażnienia skóry.

Specjalistyczne elementy tnące są wrażliwe na nacisk i chronione opatentowaną metalową siateczką (SensoFoil™), co pozwala zapewnić staranne i staranne golenie, a równocześnie rewelacyjny komfort skóry.

Wszystkie golarki Series 3 zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech – zapewniają najwyższą precyzję i staranność. Jakość, którą możesz poczuć każdego dnia. * Na podstawie wartości sprzedaży od lipca 2015 do czerwca 2016.

Źródło: Wiodący instytut zajmujący się badaniem rynku. Co odnajdziesz w pudełku? Golarka elektryczna Braun 3010s Etui podróżne Ładowarka Pędzelek do oczyszczania golarki Żel do golenia Gillette Osłona części golącej postępowe golenie 3 specjalistyczne części golące dokładne i subtelne golenie.

zastrzeżona folia firmy Braun SensoFoil™ chroni skórę przed superostrymi, skrupulatnymi ostrzami. Technika Micro Comb ProSkin Micro Comb wychwytuje więcej włosków przy pierwszym pociągnięciu, by zapewnić Ci szybsze golenie i komfort skóry.

Ochrona skóry Wrażliwe na nacisk ostrza Braun samoczynnie cofają się,bronić Twoją skórę. Finezyjne golenie i uczucie gładziutkiej skóry. Nieskomplikowana kontrola funkcjonalny uchwyt z standardowym wzorem Braun na gumowej powierzchni zagwarantuje bezpieczne korzystanie z golarki, choćby przy goleniu na mokro w łazience lub w trakcie opłukiwania urządzenia pod bieżącą wodą.

Inteligentny design Pełna moc goląca Series 3 ProSkin jest skoncentrowana w wąskiej, skrupulatnej głowicy, co pozwala z łatwością golić nieprzystępne miejsca, takie jak obszar pod nosem. Golenie na mokro albo na sucho Możesz używać Series 3 ProSkin z wodą, pianką lub żelem do golenia, aby zapewnić jeszcze lepszy poślizg maszynki i uczucie jeszcze gładszej skóry.

A ponadto możesz golić się nią choćby pod prysznicem. 100% wodoodporność Wszystkie golarki Braun są wodoodporne — można je zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 m. Przystępne, komfortowe i higieniczne czyszczenie — możesz opłukać swoją golarkę pod bieżącą wodą.

Akumulator klasy premium wydajny akumulator NiMH kompletnie ładuje się w 1 godzinę, żeby zapewnić Ci 45 minut bezprzewodowego golenia. Wystarczy 5 minut ładowania, abyś mógł się ogolić. Ekran LED oznajmia o konieczności naładowania golarki....

Podobne produkty w kategorii Golarki