Alcosense Alkomat Ultra (5060318910168) Ocena produktu:

od 979,00 PLN

  • Producent: Alcosense
  • Kategoria: Alkomaty
  • Rodzaj sensora: elektrochemiczny
Oferty (2)
Opis produktu

kolorowy ekran LCD z polskim menu ikona NIE JEDŹ! gdy wynik powyżej limitu pamięć do 128 ostatnich pomiarów z datą i godziną asystent pomiaru Blow Coach; przybliżony czas trzeźwienia 100 ustników i etui na alkomat.

produkt dla Klientów, którzy szukają profesjonalnych maszyn z najwyższej półki. Kwintesencja skrupulatności, wygody i intuicji w użytkowaniu. AlcoSense Ultra wyprzedza konkurencję na rynku alkomatów zarówno pod względem ceny, jak i skrupulatności pomiaru.

posiadając w domu alkomat Ultra mają Państwo możliwość przeprowadzania testów z precyzyjnością równą alkomatom policyjnym. Urządzenie dysponuje profesjonalnym czujnikiem wielkośc 200mm2, wykorzystywanym przez policję w Polsce, szerokiej Brytanii, a także innych krajach Unii Europejskiej.

Alkomat jest zaopatrzony w następujące funkcje, upraszczające codzienną obsługę: detektor ciśnienia i objętości próbki powietrza i funkcja kompensacji temperatury asystent pomiaru Blow Coach ułatwiający poprawne wykonanie testu progresywne oprogramowanie zapobiegające niedoszacowaniu wyniku testu zainstalowana na urządzeniu lista limitów alkoholu Europy i Świata ochrona czujnika przed przeciążeniem podświetlane gniazdo uchwytu ustnika ostrzeżenie o temperaturze użytkowania

Podobne produkty w kategorii Alkomaty